הסדרי חובות

במידה ונקלעת לחוב גדול ונפתח נגדך תיק בהוצאה לפועל, חשוב להתייעץ עם גורמים משפטיים מנוסים אשר יכולים לסייע לך לבצע הסדר חובות הוצאה לפועל. הסדר חובות הוצאה לפועל הוא בעצם הסכם תנאי תשלום, בהם התנאים הם לטובת החייב על מנת להקל עליו את התשלום לנושיו.

משרדנו מתמחה בייצוג בתיקי הסדרי חובות מול בנקים , הוצאה לפועל, עיריות, ועוד. במהלך השנים ייצג משרדנו בהצלחה רבה בתיקים אלו – אל תהססו לבחון את זכויותיכם,
חייגו 073-3744989 לייעוץ, או השאירו פרטים עכשיו ועו"ד יחזור אליכם בהקדם.

יתרון נוסף של הסדר חובות הוצאה לפועל הוא שמדובר בבחינה מחודשת של תנאי ההחזר, פריסת התשלום, והכי חשוב – מה סכום התשלום הכולל לאחר ההפחתה / מחיקה שלו .
אף אחד לא אוהב להרגיש חייב, בוודאי שלא להוצאה לפועל ולנושים. אך מה לעשות? כאשר אנו פותחים עסק, או לוקחים הלוואה, אנו לוקחים על עצמינו סיכון בפשיטת רגל ובחובות שבסופו של דבר עלינו לשלם.

משרד עורכי דין צימרינג-רוקח ושות', מייצג ומייעץ למגוון רחב של לקוחות פרטיים, חברות ותיקות, עסקים וגופים חיצוניים בכל תחומי הפעילות במשק הישראלי. בין שלל שירותי המשרד שלנו, תוכלו למצוא גם סיוע וייעוץ בכל הנוגע לנושא של הסדר חובות הוצאה לפועל, הפטר חובות, פשיטת רגל, וכמובן גם טיפול בפשיטות רגל. כל אחד מן השירותים הנ"ל ושירות הסדר חובות הוצאה לפועל בפרט, מצריך ניסיון וידע מקצועי רב.

משרד צימרינג-רוקח ושות' טיפל במאות תיקי הוצאה לפועל פשיטת רגל בהצלחה רבה ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת. הוצאה לפועל, פשיטת רגל, חשוב להבחין בין תהליכי פשיטת רגל לבין הוצאה לפועל. מדובר בשני הליכים שונים, כאשר הליך הוצאה לפועל מסתכם בגביית חוב בלבד ואילו הליך פשיטת רגל עוסק בהסכם תשלומים מיטבי ושיקום החייב בפן הכלכלי.

אז איך בוחרים בהליך הנכון עבורכם? כעיקרון, כל מקרה לגופו. ישנם מקרים בהם עדיף ללכת להליך של פשיטת רגל בבית משפט מחוזי ולעיתים עדיף משמעותית להיכנס להליך פשיטת רגל אשר לרוב יהיה קצר ויעיל יותר. אנו ממליצים לכם להתייעץ תמיד עם אנשי מקצוע ועורכי דין אשר מתמחים בתחום ההוצאה לפועל וטיפול בפשיטות רגל, על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורכם.
הפטר פשיטת רגל צו הפטר הוא מסמך המאשר סיום הליך פשיטת רגל או הוצאה לפועל, חתום על ידי שופט מחוזי. ההפטר פוטר את החייב מתשלום חוב מסוים ומשמש כמסמך הגנה למקרה שהחייב ייתבע בדין בעתיד בנוגע לחוב המבוטל.

✔ ביטול הגבלות ועיקולים✔ ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ✔ ביטול הגבלת רישיון נהיגה✔ ביטול עיקול משכורת✔ אישור לפתיחת חשבון בנק✔ אישור לפתיחת עוסק מורשה✔ מחיקת חובות✔ הסדרים מול רשויות✔ איחוד תיקים✔ הסדר נושים✔ הפטר חובות ✔ הסדר בנקים✔ פשיטת רגל✔ פירוק חברה✔ הוצאה לפועל✔ שיקום כלכלי

✔ ביטול הגבלות ועיקולים ✔ ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ ✔ ביטול הגבלת רישיון נהיגה ✔ ביטול עיקול משכורת ✔ אישור לפתיחת חשבון בנק ✔ אישור לפתיחת עוסק מורשה ✔ מחיקת חובות ✔ הסדרים מול רשויות ✔ איחוד תיקים ✔ הסדר נושים ✔ הפטר חובות ✔ הסדר בנקים ✔ פשיטת רגל ✔ פירוק חברה ✔ הוצאה לפועל ✔ שיקום כלכלי

לייעוץ עם עו"ד מומלץ ללא התחייבות השאר פרטים עכשיו